Služby

Kompletná nakládka a vykládka Vášho tovaru kamiónom. Štandardná je nakládka 33-34 paletových miest s hmotnosťou do 24t. Ak je tovar vysoký 3 metre alebo sú palety naskladané, vieme zabezpečiť aj takéto prepravy.

V prípade potreby ponúkame expresné doručenie plachtovou alebo skriňovou dodávkou. Vozidlo Vám vieme pristaviť v deň zadania objednávky, niekedy aj do hodiny. 

V prípade dodávky menšieho množstva, ktoré nepostačuje na použitie kompletného kamiónu, je možné tovar naložiť ako čiastkový náklad. Cena za takúto prepravu je výrazne nižšia, čo si vyžaduje aj viac času na doručenie. Svojich zákazníkov môžete zásobovať tovarom flexibilnejšie. Na požiadavky vieme včas reagovať aj pri čiastkových nákladoch.

Stroje na výrobu a spracovanie, stavebné komponenty, veterné parky, turbíny či samostatné kontajnery, prakticky čokoľvek, čo presahuje šírku 2,4 m alebo 3 m výšku. Všetko vieme podľa potreby naložiť a prepraviť špecializovanými kamiónmi. Nechajte si poradiť od našich špecialistov. Vytvorí pre vás bezkonkurenčnú cenu.

Európska dohoda o medzinárodnej cestnej preprave nebezpečného tovaru (ADR). Vieme zabezpečiť, aby nami uvedené vozidlo spĺňalo všetky podmienky dohody ADR a malo platnú licenciu.

Naše chladiarenské vozidlá prepravujú tovar pri konštantnej teplote pri záporných alebo kladných teplotách po celej Európe. Samozrejmosťou je zaznamenávanie teploty počas celej cesty pomocou termografu.

SĽUB SPOLOČNOSTI

Ako spoločnosť sľubujeme, že sa budeme venovať celému riadeniu dodávateľského reťazca tak, aby sme zabezpečili prepravu Vašich zásielok bezpečne, rýchlo a načas.